05 Aralık 2021 Pazar
OPPO A15 kamera özellikleriyle karşımızda!!!

OPPO A15 kamera özellikleriyle karşımızda!!!

Çinli teknoloji devi OPPO’nun, yakın zamanda lanse edeceği A15 modeli, kamera özellikleriyle ilk resmiyetini kazandı.

OPPO’nun önümüzdeki günlerde piyasaya süreceği OPPO A15 modeli, kamera özellikleriyle birlikte nihayet resmiyet kazandı.

Akıllı telefon pazarının hızla yükselen firmalarından OPPO, önümüzdeki günlerde pazara yeni giriş seviyesi bir telefonu  ile giriş yapacak. OPPO A15 olarak adlandırılması beklenen bu telefon, çeşitli sertifika sitelerini ziyaret ettikten sonra şimdi de resmi bir özelliği ile netlik kazanmaya başladı. Amazonda listelenen bu cihazın, kesin olarak üçlü kamera kurulumu ile geleceği nihayet resmiyet kazandı. Dilerseniz gelin bu kameraların çözünürlüklerine ve konumuna da yakından bir göz atalım.

OPPO A15, arka kasanın sol üst köşesinde yer alan kare şeklinde üçlü kamera yapılandırması ile gelecek.  Bu kamera modülleri de; 13 megapiksel ana, 2 megapiksel makro lens ve 2 megapiksel de derinlik sensörüne ev sahipliği yapacak.

Kamera detaylarının yanı sıra, OPPO A15‘in bir takım teknik özelliklerine de hakimiz. Önceki raporlara istinaden uygun fiyatlı olması beklenen bu telefon,  10W şarjı destekleyen 4,230mAh’lik bir pil ile gelecek. Ayrıca cihazda 3.5 mm’lik kulaklık girişine ve USB-C tipi bağlantı noktasına yer verilecek.

Tüm bunlara ek olarak A15‘in parmak izi tarayıcısı da fiziksel bir tuş ile gelecek. Aynı zamanda bu parmak izi sensörü, arka tarafta merkezi bir bölgede yer alacak. Tabii bütçe dostu bir telefonda ekran üzeri parmak izi tarayıcıyı görmemiz mümkün değildir. Bu yüzden de fiziksel bir sensörün olmasına çok da şaşırmamak gerek.

OPPO A15 hakkında bildiklerimiz şimdilik bu kadar. Ancak çeşitli sertifikalar alan bu telefonun, lansmanın da çok uzakta olmadığını az çok tahmin edebiliriz.