05 Aralık 2021 Pazar
OPPO Watch video inceleme! Sen nesin yaa?

OPPO Watch video inceleme! Sen nesin yaa?

OPPO’nun yeni nesil akıllı saati OPPO Watch bugün Volkan MANAV Youtube kanalarında resmen incelendi. Peki akıllı saat bize ne sunuyor? Tüm detayları ile OPPO Watch karşımızda. Peki yeni nesil OPPO Watch bizlere neler sunuyor? Gelin yakından bakalım…

Herkesin merakla beklediği tasarım mucizesi OPPO Watch inceleme videosu ile karşınızdayız. Peki saat bize neler sunuyor? Gelin inceleyelim…

OPPO yeni nesil akıllı saati OPPO Watch ile ülkemiz pazarına nihayet giriş yaptı. OPPO birçok kişi için giyilebilir ürünler pazarında yeni bir üretici olarak bilinebilir. Aslına bakarsanız OPPO bu pazarda çok da yeni olmayan bir üretici. Çinli üretici 2014 yılında pazara sunduğu fit ürünleri ile bu alana giriş yaptı. Bu ürünleri global pazarında satışa sunamayan OPPO, aradan 6 yıl geçtikten sonra OPPO Watch ile karşımıza çıktı. Biz de sizlerin merakla beklediği OPPO Watch inceleme videosu ile karşınızdayız.

Öncelikle şunu söylemekte fayda var. Zira bu konuda oldukça fazla soru aldık. OPPO Watch bildiğiniz üzere 41mm ve 46mm iki model ile karşımıza çıktı. Bazı internet sitelerinde 41mm için “sesli görüşme yok” dense de bu doğru değil. Hem 41mm hem de 46mm modellerinde sesli görüşme olduğunu belirtelim.

OPPO Watch

OPPO Watch

Pil tarafında ise farklı kullanım senaryolarına göre farklı şarj süreleri ortaya çıkabilir ama biz bu ürünü 1,5 gün içinde şarja takmak durumunda kaldık. Sabahları ofise gidince sadece yarım saat şarj ettik ve %90 civarlarında şarj olduktan sonra da şarjdan çektik. Bu da bize rahat rahat bir kullanım sundu.

Android Wear işletim sistemi ile gelen OPPO Watch, arkasına Google‘ın gücünü alarak rakiplerine göz dağı veriyor. Android Wear için Google Play Store‘dan programlar indirerek saatinizi özelleştirebilirsiniz.