26 Ekim 2020 Pazartesi
OPPO’dan iki yeni telefon yolda! TENAA’da gözüktü!!

OPPO’dan iki yeni telefon yolda! TENAA’da gözüktü!!

OPPO iki yeni telefon modeli planlıyor! Bu iki yeni model TENAA’da ilk defa gözüktü ve seri numaraları da belli oldu!!

Bugün TENAA’da iki yeni OPPO modeli görücüye çıktı! İşte OPPO PECM10 ve OPPO PECT10 olarak numaralandırılan telefonların detayları!

OPPO, PECM10 ve PECT10 model numarasına sahip, 5G özellikli iki yeni OPPO modeli için Çin’in TENAA telekom otoritesinden sertifika aldı. Gizemli 5G telefonun son ürün adı henüz bilinmiyor. Bu yeni modelleri Çinli üreticinin en ucuz 5G telefonlarından biri olabilir.

İki yeni OPPO modeli: OPPO PECM10 ve PECT10 özellikleri

OPPO PECM10 ve PECT10, 162x75x7,9 mm boyutlarında ve 175 gram ağırlığında olacak. Cihaz siyah, beyaz-mor gradyan ve gümüş-kırmızı gradyan gibi renk varyantlarında mevcut olabilir.

Akıllı telefon, delik tasarımlı 6,5 inç LCD ekranla donatılmış. 1080×2400 piksellik Full HD+ çözünürlüğü ve 20:9 en boy oranına sahip. Cihaz ayrıca 3,954 mAh kapasiteli bir nominal batarya ile donatılmış durumda. Hızlı şarj teknolojisini desteklemiyor gibi görünüyor.

PECM10 ve PECT10 numaralı OPPO modelleri, 2.0GHz’de çalışan sekiz çekirdekli bir işlemci tarafından desteklenmekte. Akıllı telefonun kaputunun altında hangi işlemcinin bulunduğu henüz belli değil. Çin’de telefon 4 GB, 6 GB ve 8 GB RAM varyantlarında gelebilir ve büyük olasılıkla 128 GB’lık tek dahili depolama ile gelecektir. Cihaz, microSD kart yuvası desteğinden yoksun gibi görünüyor.

Gizemli OPPO telefonun 8 megapiksellik ön kamerası var. Telefonun arka tarafında ise kare şeklinde kamera modülü yer alıyor. 16 megapiksellik bir birincil kamera ve çift 2 megapiksel sensör içermekte. Cihaz, Android 10 işletim sistemi ile gelecek. Yan tarafa güç düğmesine monte edilmiş bir parmak izi sensörüyle donatılmış görünüyor.