24 Eylül 2020 Perşembe
OPPO Watch ve Reno 4 4G fiyatları belli oldu!

OPPO Watch ve Reno 4 4G fiyatları belli oldu!

Az önce Hindistan pazarında yapılan lansman ile tanıtılan OPPO Watch ve OPPO Reno 4 4G versiyonlarının fiyatları belli oldu…

Bugün Hindistan’da yapılan bir online etkinlik ile OPPO Watch ve OPPO Reno 4G resmen tanıtıldı. İşte fiyatlar ve diğer tüm detaylar…

OPPO, giyilebilir teknolojiler tarafında rakiplerine göre biraz geride kaldı. Tüm bunlara rağmen son dönemde bunu değiştirmek için ciddi bir çaba içinde. OPPO hem saat, hem kulaklık hem de VR deneyimi yaşatacak ürünlerini pazara sunmaya başladı. Bugün de OPPO Watch ve OPPO Reno 4 4G Hindistan pazarında resmen tanıtıldı.

Ağustos ayı içinde öncelikle OPPO Watch serisini ülkemizde göreceğimizi düşünüyoruz.Sonbahar aylarında ad Reno 4 serisi Avrupa’ya ve dolayısı ile de ülkemize gelebilir. Zira Çinli üretici ne zaman böyle bir Hindistan tanıtımı yapsa hemen ardından da ürünlerin Avrupa pazarında satışa sunulduğunu görüyoruz.

OPPO Watch fiyat belli oldu

Ortaya çıkan bilgiye göre

  • 41mm olan model 14.990 Hindistan Rupisi yani 200 dolar
  • 46mm olan model ise 19.990 Hindistan Rupisi yani 266 dolar fiyattan ön siparişe açıldı ve 10 Ağustos tarihinden itibaren de ürünler öncelikle ön sipariş alanlara dağıtılmaya başlanacak.

OPPO Reno 4 4G fiyat belli oldu

Yine bugünkü lansmanda Reno 4 serisinin 4G versiyonlu modelinin de fiyatı belli oldu. 128GB Hafıza ve 8GB RAM gücündeki telefon 467 dolardan satışa sunuldu. OPPO son dönemde Hindistan pazarında ciddi anlamda başarılı olan bir üretici konumunda ve bu ürünler ile de pazar payını arttırmak istiyor. Bakalım bu konuda başarılı olabilecek mi?