20 Ocak 2022 Perşembe
OPPO F7 için merakla beklenen ColorOS 7 güncellemesi nihayet kullanıma sunuldu!

OPPO F7 için merakla beklenen ColorOS 7 güncellemesi nihayet kullanıma sunuldu!

ColorOS 7 güncellemelerine yoğunlaşan OPPO, F7 kullanıcıları için, merakla beklenen bu güncellemeyi nihayet kullanıma sundu.

OPPO F7 kullanıcıları için merakla beklenen  ColorOS 7 güncellemesi nihayet yayınladı. Peki güncelleme bizlere ne gibi yenilikler sunuyor?

Çinli teknoloji devi OPPO, F7 kullanıcıları için merakla beklenen ColorOS 7 güncellemesini,  kararlı sürüm olarak nihayet kullanıma sundu. Bildiğiniz üzere ColorOS 7 güncellemesi Android 10′u temel alıyor ve  sistem genelinde karanlık mod, yeni gezinme hareketleri, Odak modlu geliştirilmiş Dijital Refah araçları ve yenilenmiş Kamera kullanıcı arayüzü gibi birçok özelliği de beraberinde getiriyor.

OPPO F7 kullanıcıları için, CPH1819EX_11.F.11_2110_202006051136 yapı numarasına dayanan bu güncelleme, Hindistan dahil olmak üzere birçok Afrika ülkesinde artık kullanılabilir durumda. Buna ek olarak beta sürüme sahip kullanıcılarda bu sürüme  sorunsuz bir şekilde otomatik olarak geçiş yapabilecekler.

ColorOS 7 ile gelen yenilikler

OPPO F7 kullanıcıları, Color0S 7 güncellemesi ile birlikte Haziran güvenlik yamasının yanı sıra, yeni bir kenarlıksız tasarım, yeni yazı tipleri, optimize edilmiş hareketler, yeni canlı ve statik duvar kağıtları, gelişmiş kamera kullanıcı arayüzü ve gelişmiş Wi-Fi güvenliğine de kavuşmuş oluyor. Buna ek olarak yeni güncellemeyle birlikte, Karanlık Mod, Odak Modu, kayan pencere, Ana ekrandaki özelleştirilebilir uygulama simgeleri, yeni ekran görüntüsü ayarları ve yeni bir Soloop Video Düzenleyicisi gibi diğer yeni özellikler de cihazlarımıza ulaşıyor. Ayrıca, Oppo Share aracı ile,  Vivo ve Xiaomi gibi telefonlar arasında da, hızlıca veri alışverişi gerçekleştirebileceksiniz.