10 Temmuz 2020 Cuma
Uygun fiyatlı OPPO Smart Band tanıtıldı!

Uygun fiyatlı OPPO Smart Band tanıtıldı!

Çin’in en büyük akıllı telefon üreticilerinden biri olan OPPO, uzun süredir düşlediği akıllı bilekliğini nihayet bizlerle buluşturdu. Smart Band adını verdiği akıllı bileklik ile birlikte birçok teknolojiseverin dikkatini çeken şirket, bilekliğe belirlediği uygun fiyat sebebiyle de takdir topladı…

Çin’in en büyük akıllı telefon üreticilerinden OPPO, nihayet aylardır tanıtmak istediği Smart Band’i tanıttı. İşte karşınızda sudan ucuz OPPO Smart Band!

Son zamanların en formda isimlerinden OPPO, gerçekleştirdiği lansmanda Reno 4, Reno 4 Pro ve Enco W51 kablosuz kulaklığının yanı sıra yeni akıllı bilekliğini, bir diğer deyişle OPPO Smart Band‘i de tanıttı. Son zamanlarda sık sık birçok rakibinin çoktan yerleştiği akıllı bileklik sektörüne adım atmak isteyen ve bu doğrultuda çalışmalarını sürdüren şirket, nihayet bu hayalini gerçekleştirmeyi başardı. Hemde oldukça uygun bir fiyat ve tatmin edici detayları ile birlikte…

OPPO Smart Band

Geçtiğimiz haftalarda tasarımsal olarak karşımıza çıkan OPPO Smart Band, bugün itibariyle resmiyet kazandı. 1.1 inç renki AMOLED ekranıyla birlikte pazara giriş yapan bileklik, iki farklı sürüm ile karşımıza çıkıyor. Bu iki sürümden birisi plastik kordonlu standart sürüm, diğeri ise metal çerçeveli ve ilkine nazaran daha özgün olan sürüm diyebiliriz. Aynı zamanda bu iki sürüm arasında sadece tasarım farklılığının olduğunu da belirterek OPPO Smart Band’i tanıtmaya devam edelim.

OPPO Smart Band

Ekran özelliklerinin yanı sıra 160‘dan fazla tema ile her telden kullanıcının dikkatini çeken bileklik, 50 metreye kadar su direnci sağlıyor. 11 farklı spor modu ile birlikte de sporcuların kullanımına uygun bir kullanım sunuyor. Tüm bunların yanı sıra sürekli kalp atış hızı takibi ve oksijen ölçümü yapan bileklik, uyku takibini de gerçekleştirecek ve 14 günlük kullanım sağlayacak. Bu 14 günlük kullanımı ise 1.5 saat süren tam şarj ile sağlayacak. Son olarak da NFC özelliğiyle fiyatı sebebiyle de fazlasıyla ilgi görecek (Plastik kordonlu sürüm 28 dolar, metal çerçeveli sürüm 35 dolar).