05 Aralık 2021 Pazar
OPPO Reno  basın görselleri sızdı! Offff offfff

OPPO Reno basın görselleri sızdı! Offff offfff

OPPO orta segment pazarını canlandırmaya devam edyor. Bir süredir sızıntıları paylaşılan Reno 4 serisini basın görselleri karşımzıda…

Bir süredir sızıntılarını paylaştığımız OPPO Reno 4 serisi bugün basın görselleri ile karşımızda. PEki yeni telefon bize ne sunuyor?

Akıllı telefon pazarında rekabet kıyasıya sürerken üreticiler de ardı ardına telefon üretmeye devam ediyor. Özellikle Xiaomi ve OPPO bu noktada orta segment pazarını domine ederken Samsung’un da bu iki Çinli üreticiye yetişmeye çalıştığı bir dönemde geçiyoruz. Bir süredir sızıntılarını paylaştığımız OPPO Reno 4 bugün resmen karşımıza çıktı.

Bir süredir OPPO amiral gemisi telefonlarında üçlü kamera ile yola devam ediyor ve makro çekimi ana kameraya yaptırarak ve portre içinde telefoto lensin desteğini alan bir yapı ile kullanıcılarına “üç kamera yeter” imajı veriyor. Reno 4 serisi de aynen böyle bir mantık ile 3 kameraya sahip olacak.

Arkada 48 megapiksel an

a kamera bulunacak. Bununla birlikte ikinci kamera 12 megapiksel değerinde geniş açı ve 13 megapiksel değerinde de telefoto lens olacak. Bu üçlü kameraların oldukça büyük bir lense sahip olduğunu ve güçlü göründüğünün de altını çizmek lazım. Aynen iPhone 11 serisinde olduğu gibi kamera lensleri tüm OPPO telefonlarından daha büyük şeklide dizayn edilmiş.

Siyah ve beyaz renklere sahip olacağını gördüğümüz Reno 4 serisinin Snapdragon 765G yonga seti ile geleceği de kesinleşen  bilgiler arasında. 8GB ve 12GB RAM ile birlikte 128GB ve 256GB Hafıza seçimlerine sahip olunacağını da belirtelim.

Editörün Notu: 

OPPO’nun yanlış yaptığı bir şey varsa; o da bu telefonun 64GB ve 6GB versiyonunu yapmamasıdır…