10 Temmuz 2020 Cuma
OPPO Enco W31 satışa başladı! Sırada OPPO Watch var

OPPO Enco W31 satışa başladı! Sırada OPPO Watch var

OPPO’nun merakla beklenen ürünü Enco W31 kablosuz kulaklığı bugün satışa başladı. PEki yeni kulaklık bize ne sunuyor?

Kendi ekosistemini kurmak için çalışan OPPO yeni nesil kulaklığı OPPO Enco W31 ile karşımızda. Fiayt ve özellikler belli oldu…

OPPO dünyanın en inovatif üreticilerinden birisi. Geliştirdiği teknolojiler ile mobil pazarı yönlendiren üreticinin en büyük eksiği ise kendi ekosistemini kuramamasıydı. Giyilebilir ürünler konusunda rakiplerine göre geride kalan OPPO, bu durumu yeni nesil  OPPO Enco W31 kulaklıklar ile lehine çevirmek istiyor.

Geçtiğimiz ay tanıtılan yeni kulaklık serisinin fiyatı merak ediliyordu ve bugün fiyatta belli oldu. 599 TL‘lik satış fiyatı ile ürün bugünden itibaren tüm teknolojik marketlerde satılmaya başladı. Tek renk beyaz seçeneği ile gelen ürün bize ne sunacak? Önümüzdeki günlerde yapacağımız incelemelerde göreceksiniz.

Çoğu akıllı telefon ile uyumlu olarak çalışan kulaklık, frekans cevabını iyileştirmek için tasarlanmış çift kompozit termoplastik poliüretanlar (TPU) ve grafen diyaframlar kullanıyor. En aktif ve dinamik kullanıcılara ayak uyduran Enco W31, su ve toz direnci ile de farkını ortaya koyuyor. Rüzgardan dolayı oluşan hışırtılı sesleri engelleyen kulaklığın her iki tarafında iki adet dahili yüksek hassasiyetli mikrofon ve aramalar sırasında arka plan gürültüsünü engellemek için tasarlanmış bir çevresel gürültü önleme algoritması mevcut.

OPPO Enco W31 kulaklıkta tercih edilen müzik tarzına göre iki farklı ses modu bulunuyor. Pop ve klasik müzik dinlemeyi tercih edenler için frekans aralığında sesi eşitleyen bir denge modu, rock ve EDM tarz müzik dinleyenler için de düşük frekansları artıran bir bas modu kulaklığın öne çıkan özellikleri arasında yer alıyor.

Editörün Notu:

OPPO Watch için geri sayımı başlatıyoruz…