05 Aralık 2021 Pazar
OPPO Reno 4 yeni görselleri ile karşımızda!

OPPO Reno 4 yeni görselleri ile karşımızda!

OPPO’nun en beğenilen telefon serisi Reno ailesinin yeni üyesi OPPO Reno 4 serisi nasıl olacak? İşte yeni görüntüler ve sızıntılar…

Bir süredir haberlerini ve görsellerini paylaştığımız OPPO Reno 4 serisi yeni görsel ve yeni bilgileri ile karşımızda. İşte Reno 4 ile ilgili yeni bilgiler.

OPPO, son dönemdeki en agresif Çinli üreticilerden birisi haline geldi. Aslına bakarsanız bu oldukça normal zira OPPO özellikle Avrupa pazarında büyük başarılara imza atıyor ve Huawei‘nin Avrupa’da boşaltmaya başladığı koltuğu diğer Çinli üreticilerden önce doldurmak istiyor. Daha dün incelemesini yaptığımız Reno 3 Pro sonrasında bugün de bir anda OPPO Reno 4 ile karşılaştık.

Aslına bakarsanız Reno ailesi ile büyük bir çıkış yakalayan Çinli üretici 6 ayda bir yeni telefon tanıtıma işini aynen Samsung ve Xiaomi gibi sürdürüyor. Peki yeni telefon bize ne sunuyor?

OPPO Reno 4 özellikler

Açıkçası sızıntılar ile birlikte çokta fazla detay bulunmuyor ama yonga seti tarafında OPPO‘nun Dimensity 1000+ yonga seti kullanacağı kesinleşen bilgilerden birisi. Bu yonga setinde doğal 5G desteği var ve bu işlemcinin 4G destekli bir versiyonu yok. Yani Reno 4 Türkiye pazarında 5G desteği ile satılan ilk OPPO telefonu olabilir.

Find X2 serisinde olduğu gibi arkada üçlü bir kamera bulunacak. Bu kameralardan en üsttekinin telefoto lens, ortadakinin ana kamera ve alttakinin de geniş açı sensör olacağını rahatlıkla söyleyebiliriz.

OPPO‘nun farklı renkler ile karşımıza çıkacağını görüyoruz. OPPO bize yeni Reno serisi ile ne sunacak bunun için biraz daha beklememiz gerekiyor. Bildiğiniz üzere Reno 3 serisi geçtiğimiz yılın son günü 31 Aralık 2019′da tanıtılmıştı. Altı aylık döngüye baktığımızda yeni nesil Reno serisin de Haziran ayı içinde tanıtılmasını bekliyoruz…