05 Aralık 2021 Pazar
OPPO Find X2 canlı yayında tanıtılacak!

OPPO Find X2 canlı yayında tanıtılacak!

OPPO’nun yeni nesil amiral gemisi Find X2 Türkiye pazarında tanıtılmaya hazırlanırken canlı yayını gelin birlikte izleyelim… Nasıl mı?

Beklenen gün geldi ve OPPO Find X2 canlı yayında sizlerle oluyor. Burcu Esmersoy ve Weijian Zhou telefonu bize canlı yayında anlatıyor…

OPPO Türkiye pazarında farklılaşmayı çok iyi ortaya koyan bir üretici oldu. Özellikle Sıla reklamları ile bir anda Türkiye‘nin gündemine giren ve Türkiye’nin en çok izlenen yarışma programı Survivor ile de bilinilirliğini daha da arttıran markanın yeni nesil amiral gemisi OPPO Find X2 canlı yayında 29 Nisan 2020 tarihinde saat 13:30‘da resmen tanıtılacak.

Biz de bu tanıtımı Volkan MANAV Youtube kanalından canlı olarak yayınlayacağız. Bu yayı Burcu Esmersoy ve OPPO CEO‘su Weijian Zhou‘nun katılımı ile gerçekleştirilecek ve hemen ardından da biz bize sorularınızı yanıtlayacağız. Telefon bir süredir bizde ve incelemelerini de yavaş yavaş gerçekleştirdik. Bunları sizlerle tek tek paylaşacağız.

OPPO Find X2

OPPO Find X2

Açıkçası şunu söylemek istiyoruz. Find X2 teknoloji olarak gerçekten başka bir noktaya işi getiriyor. Kullanıcıların istediği tüm şeyleri ve daha fazlasını bize sunan OPPO Find X2‘nin kamera tarafında yeni nesil ve dünyada ilk kez Sony IX689 sensörünü kullandığını da belirtelim. Gece fotoğraflarını sizlerle paylaşacağız ve oldukça beğeneceğinizi düşünüyoruz. Kamera tarafında her zaman iddialı ola OPPO, bir önceki nesil Find X modeline göre donanım ve yazılım tarafında seviyeyi başka bir noktaya götürüyor.

Dilerseniz aşağıdaki videodan canlı yayını takip edebilirsiniz. Yayın sonrasında Volkan MANAV Youtube kanalından ayrılmayın…

Link Geliyooooorrrreeeee….