31 Mart 2020 Salı
OPPO Yaşlılar için bakın ne yaptı? Teşekkürler OPPO

OPPO Yaşlılar için bakın ne yaptı? Teşekkürler OPPO

OPPO Türkiye pazarına ve Türk insanına değer vermeye devam ediyor. Bugün başlatılan proje ise yine kalbimize dokundu…

OPPO Türkiye bugün evde kalan yaşlıları düşünerek oldukça önemli bir sosyal sorumluluk projesine başladı. Tebrikler ve teşekkürler OPPO…

OPPO Türkiye pazarına oldukça değer veren bir üretici. Avrupa’da en büyük pazar payını Türkiye’de yakalayan Çinli üretici bugün ülkemizde çok değerli bir sosyal sorumluluk projesini başlattı.

Bu proje kapsamında OPPO marka gözetmeksizin 65 yaş ve üstü akıllı telefon kullanıcılarına nasıl görüntülü görüşme yaparak sevdikleri ile konuşabileceklerini öğretiyor. Yaşlıları evde oturtmak iyi güzel ama onların yalnız kalmalarının da önüne geçmek gerekli. OPPO‘da bu konuda oldukça güzel bir projeye imza atıyor. Bu projenin hayata geçmesini sağlayan başta OPPO Türkiye CEO’su Weijian Zhou ve Pazarlama Direktörü Sibel Esenalp‘i de tebrik ediyoruz.

Senior, Hispanic man text messaging on cell phone

Uygulamaya alınan hizmet kapsamında OPPO’nun çağrı merkezini arayan tüm kullanıcılar, kullandıkları akıllı telefonun markası göz etmeksizin, nasıl görüntülü görüşme yapabilecekleri konusunda yetkililerden destek alabilecekler. Cihazlarında internet erişimi bulunmuyorsa, kullandıkları operatör üzerinden veri hattını nasıl açabilecekleriyle ilgili de yönlendirmeli olarak bilgi sahibi olabilecekler.

OPPO Türkiye Çağrı Merkezi’ne 0850 433 67 76 numaralı hattan ulaşabilirsiniz.

Videolu görüşmenin nasıl yapılacağı da OPPO’nun çağrı merkezini arayanlara adım adım anlatılacak ve akıllı telefonun video uygulamaları konusunda bilgilendirilme yapılacak. Verilecek tüm bilgiler, yapılacak tüm yönlendirmeler, veri hattını açtırırken faturasına bir tutarın yansıyıp yansımayacağı gibi soruların cevapları özellikle 65 yaş üzerindeki kişiler için oldukça yararlı olacak.