31 Mart 2020 Salı
OPPO Türkiye Instagram’dan Sıla konseri! #EvdeKal

OPPO Türkiye Instagram’dan Sıla konseri! #EvdeKal

Tüm dünyayı etkisi altına aldığı gibi ülkemizde de boy gösteren Koronavirüs, bizleri her geçen gün daha büyük bir bilanço ile karşı karşıya bırakıyor. Bu bağlamda #EvdeKal kampanyası ile birlikte toplumu bilinçlendirmeye çalışan firmalardan olan OPPO, Instagram hesabından Sıla konseri vererek bizlerin can sıkıntısını gidermeye çalışacak. Dün Realme’nin Reynmen, bugünde OPPO’nun Sıla ile verdiği konserler ile birlikte, yeni trend olmasını ümit ettiğimiz bu etkinlikler, umarız diğer firmalarında katkılarıyla kar topu gibi büyür, milyonlara ulaşır…

Dünyada ve ülkemizde hızla yayılan Koronavirüse karşı başlatılan #EvdeKal kampanyasına, OPPO’dan Sıla konseri ile destek geldi! Tebrikler OPPO Türkiye!

Tüm dünyayı kasıp kavurduğu gibi ülkemizde de etkili olmaya başlayan Koronavirüs sebebi ile, bir süredir #EvdeKal kampanyası devam ediyor. Dün Realme’nin Reynmen konseri ile birlikte bu kampanyaya destek olmasının ardından, bu kezde OPPO, bizleri Sıla ile buluşturacak. Özellikle salgın etkisini azaltana kadar, dış dünyadan izole bir hayat yaşamamız; hem bizim açımızdan, hem de çevremizdekiler açısından büyük bir önem taşıyor. Bu süreç boyunca, ne kadar az insanla temas eder, ne kadar az sosyalleşirsek, kendimize o kadar iyilik etmiş oluruz. Ancak bu süreç, bol can sıkıntısı ve mutsuzluğu da beraberinde getirecek. Bu durumun farkında olan OPPO ise, evde sıkılan Türkiye‘ye Instagram hesabından Sıla konseri verecek.

Her geçen gün artan Koronavirüs bilançosu sebebi ile evlerimizde geçirmemiz gereken süre, yine bizlerin davranışlarına göre şekillenecek. Halk olarak uyarıları dikkate alır, evimizde herkesten uzak ve sakin bir hayat geçirirsek, çok yakında kendimizi herşeyin normale döndüğü bir Türkiye’de bulabiliriz. Ancak uyarıları dikkate almaz ve sokak sokak gezersek, maalesef ki hem bilanço artacak hem de karantina dönemi ciddi ve uzun bir hal alacak. Bu açıdan Realme Türkiye‘nin başlattığı ve OPPO Türkiye‘nin devam ettirdiği bu etkinliği, canı gönülden alkışlıyoruz. Tebrikler OPPO Türkiye!

Realme’nin ardından OPPO ‘da, Sıla konseri ile #EvdeKal diyecek! 

Bu akşam (22 Mart Pazar) saat 20.30‘da OPPO’nun Instagram hesabında yapılacak olan online konser, #SeninYeteneğin Sevdiklerine Güç Vermek sloganı ile birlikte OPPO’nun Instagram hesabından yaptığı paylaşım ile duyuruldu. Yapılan paylaşım ile birlikte sosyal medyada alkış toplayan OPPO’nun bu konserine, TeknoBurada ailesi olarak bizde katılacağız, bu anın tadını çıkaracağız. Bu etkinliğin diğer firmalar tarafından devam ettirilmesini temenni ediyor, #EvdeKal Türkiye diyoruz…