31 Mart 2020 Salı
OPPO Watch fiyat ve özellikler! İlk bizden duyun

OPPO Watch fiyat ve özellikler! İlk bizden duyun

OPPO’nun yeni nesil akıllı saati OPPO Watch resmen tanıtılmadı ama biz tanıtıyoruz…

Belki OPPO Watch tanıtılmadı ama biz teknoburada.net farkı ile yeni nesil akıllı saatin tüm detaylarını sizlerle paylaşıyoruz…

OPPO dün yaptığı bir lansman ile yeni nesil amiral gemisi Find X2 serisini nihayet ortaya koydu. Üç farklı telefon ile gelen Find X2 serisi ile birlikte OPPO özellikle 5G ve giyilebilir ürünlerden de bu lansmanda bahsetti. Bahsetti ama OPPO yeni nesil akıllı saati ile ilgili bir lansman yapmadı ve sahnedeki OPPO Strateji Direktörü Michael Tran OPPO Watch için ayrı bir lansman yapacaklarını dile getirdi.

Bugün öğrendiğimiz bilgiye göre OPPO‘nun yeni nesil akıllı saati 24 Mart tarihinde raflardaki yerini iki farklı modeli ile alacak. 41 milimetre ve 46 milimetre iki ayrı tasarıma sahip olacak akıllı saatin 41 mm olanı 1,6 inç ekran ile gelirken 46 mm olan da 1,91 inç 402 x 476 piksel çözünürlüğe sahip AMOLED ekrana sahip olacak.

Yeni nesil akıllı saat Android 6.0 tabanlı ColorOS Watch arayüzü ile gelecek. Saatlerin işlemcileri merak ediliyordu ve açıklanan bilgilere göre Snapdragon Wear 2500 ve Apollo 3 çipleri akıllı saate güç verecek. 1 GB RAM ve 8 GB Hafıza saatlere eşlik edecek.

Saat, aktif kullanımla 40 saate kadar ve güç tasarrufu modunda üç haftaya kadar çalışır. Saatin 75 dakika içinde tamamen şarj olmasını ve 15 dakika içinde pilin% 46 kazanmasını sağlayan hızlı şarj VOOC Flash desteği vardır. Saat eSIM teknolojisini destekleyecek ama ülkemizde desteklemeyecek…

OPPO Watch fiyat

Birçok kişi saatin fiyatını merak ediyordu. Bunun da sızıntısını yapalım. Saat 215 dolardan satılacak. Bakalım ülkemizdeki fiyat ne olacak?