31 Mart 2020 Salı
Nihayet OPPO Find X2 ile tanıştık! İşte detaylar

Nihayet OPPO Find X2 ile tanıştık! İşte detaylar

OPPO’nun yeni nesil amiral gemisi OPPO Find X2 az önce tanıtıldı. İşte teknik özellikler ve fiyat…

Mobil pazarın yeni nesil amiral gemisi OPPO Find X 2 tanıtıldı. Peki telefon bize ne sunuyor? Dilerseniz bunlara yakından bakalım…

OPPO bugün yaptığı etkinlik ile yeni nesil amiral gemisi Find X2 tanıtımını gerçekleştirdi. Bildiğiniz üzere telefonlar Mobil Dünya Kongresi etkinliği kapsamında tanıtılacaktı ama Koronavirüs sebebiyle Mobil Dünya Kongresi‘nin ertelenmesi sonrasında tanıtım da ertelenmişti. Bugün ise Find X 2 ile tanıştık ve telefonun da tüm detayları belli oldu.

İki farklı model ile gelen telefonların tüm detaylarını sizlerle paylaşacağız ve önümüzdeki günlerde de incelemelerini paylaşacağız. Şimdi kesinleşen teknik özelliklere yakından bakalım.

OPPO Find X 2 teknik özellikler

İşlemci Snapdragon 865
dahili hafıza 256 GB
Kamera 48MP + 12MP + 13MP
Batarya 4200 mAh
Ekran 17,02 cm (6,7 inç)
Veri deposu 12 GB
Hindistan lansman tarihi 15 Mayıs 2020

OPPO‘nun yeni amiral gemisi Find X2, kutudan Android 10 yazılım sürümüyle birlikte çıkıyor.Buna ek olarak, cihaz gücünü  Qualcomm’un yeni yonga seti Snapdragon 865 den alıyor. Ayrıca 12 GB RAM  ile şirket cihazın gücüne güç katarak en iyi performansı almanızı sağlıyor. Diğer teknik özelliklere değinecek olursak, Find X2 serisi Shen Yiren‘e göre dünyanın en iyi OLED ekranlarına sahip. 1440 x 3168 piksel çözünürlüğü  ile gelen cihazlar, adeta görüntü kalitesi ve netliğiyle beraber gözlerimizi kamaştıracak.

 

OPPO Find X2 fiyat

Telefonun fiyatına gelecek olursak,  Oppo Find X2,  985 dolar yani (5.996 TL) Fiyat etiketiyle tanıtıldı. Ancak ülkemiz de vergiler dahil ne kadar fiyatla satılacağı hakkında henüz resmi bir bilgi yok.