31 Mart 2020 Salı
OPPO Find X2 nasıl olacak? İşte cevabı

OPPO Find X2 nasıl olacak? İşte cevabı

OPPO’nun yeni nesil amiral gemisi OPPO Find X2 bize ne sunacak? Tasarım tamamen ortaya çıktı. İşte en son görseller ve detaylar…

Bir süredir haberlerini ve görsellerini paylaştığımız OPPO Find X2 bugün arkadan da resmen görüntülendi. Peki telefon nasıl görünecek? İşte son görseller…

Akıllı telefon pazarında koronavirüs ile ilgili tehdit devam ederken üreticiler de yeni nesil telefonlarını bir bir tanıtımaya devam ediyor. Kısa süre içinde tanıtılacak olan OPPO Find X2 ile ilgili OPPO Türkiye bir basın bülteni göndermiş ve telefonun önden görünüşünü de bizlerle paylaşmıştı.

Bugün de telefonun arkadan nasıl görüneceği ortaya çıktı. Biraz Reno 3 serisine benzettiğimiz arka yapı kalın ve güçlü bir yapı sunuyor. Peki telefon nasıl görünüyor? İşte en son görseller.

Arka kameranın bu kadar kalın olmasının sebebi takdir edersiniz ki sensör büyüklüğü ve lens camı olabilir. Detayları kısa süre içinde 6 Mart tarihinde birlikte göreceğiz.

OPPO Find X gibi bir telefonun devam telefonun bu tasarım olmasını anlamak mümkün değil. Zira iki telefonu da aynı kişi tasarlamış olamaz. Donanım tarafında Find X2 bize en iyisini sunacak olsa da tasarım tarafında sanki hayalleri kıracak gibi görünüyor.

Bizim Yorumumuz!

Bir OPPO Find X kullanıcısı olarak şunu söylemek istiyorum. Ben Find X görsellerini ilk gördüğüm anda telefona aşık olmuş ve tasarımına inanamamıştım. Hala da telefonu her kullandığımda bu yorumu yapmaktayım. Find X2 ise beni tasarım tarafında biraz hayal kırıklığına uğratmış olsa da donanımsal özellikleri ile oldukça heyecanlandırdı. Bakalım telefon bize ne sunacak?