31 Mart 2020 Salı
OPPO Find X2 görselleri gelmeye davam ediyor

OPPO Find X2 görselleri gelmeye davam ediyor

Merakla beklenen ve ileri bir tarihe ertelenen OPPO Find X2 lansmanı öncesind esızıntılar gelmeye devam ediyor…

OPPO’nun yeni nesil amiral gemisi OPPO Find X2 ile ilgili paylaşımlar gelmeye devam ediyor. Brian Shen Başkan yeni bir paylaşım ile karşımızda…

OPPO‘nun 22 Şubat tarihinde biz basın mensuplarına yapacağı OPPO Find X2 lansmanı Mobil Dünya Kongresinin iptal edilmesi ile ileri bir tarihe ertelendi. Lansmanın Mart ayının ilk haftasında yapılacağını da buradan ilk kez TeknoBurada.Net farkı ile duyuralım. Bugün OPPO Global Pazarlama Direktörü ve Başkan Yardımcısı Brian Shen Find X2 ile ilgili yeni bir görseli fark etmeden sızdırdı.

Brian Shen Mobil Dünya Kongresi’nin iptali sonrasında “tanışacak çok şey vardı” diyerek  bir görsel paylaştı. Bu görselde OPPO‘nun kablosuz bluetooth kulaklığı OPPO Encho Free ile birlikte bir de telefon gösterdi. Bizim tahminlerimize göre bu telefon Find X2 oluyor.

OPPO’nun 22 Şubat tarihinde tanıtmayı planladığı yeni nesi amiral gemisi Find X2’nin benchmark skorları büyük bir soru işaretini de bizlere sundu. Zira ortaya çıkan benchmark yazılımlarında telefonun 12GB RAM gücü ve 1,8GHz saat hızı ile Snapdragon 865 yonga setinden daha iyi sonuçlar aldığını gördük.

Xiaomi Mi 10 Antutu testinde 580 bin puan üzerine çıkan ilk telefon oldu. Görünen o ki bu skorlar ile OPPO‘nun yeni nesil amiral gemisi bu rekoru da Xiaomi’nin elinden alacak gibi görünüyor. Mart ayına sarkan tanıtımın tüm detaylarını size aktarmaya devam edeceğiz…