31 Mart 2020 Salı
Belki inanmayacaksınız ama OPPO Reno 4 göründü

Belki inanmayacaksınız ama OPPO Reno 4 göründü

Herkesin OPPO Find X2 olarak bildiği telefonun aslında OPPO Reno 4 olabileceği ile ilgili ilk bilgiler ortaya çıktı. Peki OPPO bize yeni tasarımı ile ne sunacak? Tüm detaylar burada…

Reno 3 serisini göremeden OPPO Reno 4 ile ilgili bilgiler ortaya çıktı. Peki telefon nasıl olacak? Tasarım tarafında OPPO işi iyice abarttı…

Son günlerin en popüler markası haline gelen OPPO Türkiye pazarında rekorlar kırıp Avrupa’nın en büyüğü konumuna gelirken rakipleri Samsung ve Huawei için de büyük bir tehdit ve alternatif oluyor. 31 Aralık tarihinde satışa sunulan ve bir anda 1,5 milyon adet ön sipariş alan OPPO Reno 3 serisi ülkemiz pazarına girmeye hazırlanırken geçtiğimiz günlerde OPPO Türkiye Pazarlama Direktörü Sibel Esenalp ile bir röportaj yaparak OPPO’nun 2020 hedeflerini konuştuk. Bugün ise  Reno 4 ile ilgili ilk görsel paylaşıldı.

Açıkçasını söylemek gerekirse biz bu görseli daha önce OPPO Find X2 diye tanıtmıştık ama gelen bilgiler pek öyle değil. OPPO Find X2‘nin nasıl görüneceğiniz bir önceki haberimizde sizlerle paylaştık. Bugün ise Reno 4 serisine ait olabileceği iddia edilen görseli paylaşmak istiyoruz.

Reno 3 serisinde pop-up kameradan vazgeçen OPPO, Reno 4 serisinde bu tasarıma oldukça farklı bir şekilde göre dönecek gibi görünüyor. Tasarımı gerçekten çok ama çok beğendik. Herkes bu tasarımın Find X2 tasarımı olacağını beklerken OPPO bizlere Reno 4 serisi ile bu tasarımı sunacak gibi görünüyor.

Takdir edersiniz ki bu tasarımın hayata geçmesi kesin değil ama OPPO‘nun yeni bir tasarım üzerinde çalıştığı da ortadaki en net bilgilerden birisi Bakalım MWC2020 kapsamında OPPO bize neler sunacak?