31 Mart 2020 Salı
OPPO Watch geliyor! Bebeleri pistten alalım

OPPO Watch geliyor! Bebeleri pistten alalım

Bir süredir haberlerini yaptığımız OPPO Watch gerçek olmak üzere. OPPO INO Day etkinliği kapsamında ilk detaylarını öğrendiğimiz saat bizi oldukça heyecanlandırıyor. Peki özellikler ne olacak?

İlk kez OPPO INNO Day etkinliği kapsamında tanıştığımız OPPO Watch ile ilgli bilgiler gelmeye başladı. Peki telefon bize ne sunacak?

OPPO akıllı telefon pazarında inovasyonlar ile dolu bir üretici konumunda. Bununla birlikte mobil pazarı ciddi anlamda değiştiren yenilikleri ile büyük bir başarıya imza atan OPPO aksesuar tarafındaysa halen istenen noktada değil. OPPO, giyilebilir ürünler konusunda şirketin geleceğini OPPO INNO Day etkinliği sırasında bizlere gösterdi. Bluetooth kulaklık ve akıllı saat tarafında çalışmaları olduğunu belirten Çinli üretici OPPO Watch ile kısa süre içinde karşımıza çıkacak.

Bugün ilk detaylarını öğrendiğimiz yeni nesil akıllı saatin EKG özelliği olacağı da kesinleşen bilgiler arasında. Hali hazırda Apple Watch Series 5, Samsung Galaxy Active 2, Withings Move EKG ve Amazfit Verge bu özelliği destekleyen akıllı saatler ve OPPO da bunlarla rekabet edebilmek için bu oldukça önemli özelliği bizlere sunuyor.

Ortaya çıkan bilgilere göre OPPO, Mobil Dünya Kongresi 2020 etkinliği kapsamında yeni akıllı saatini tanıtacak ve OPPO Find X2 ile birlikte de satışa sunacak. Ön sipariş sürecinde saat hediye edilir mi? Pek sanmıyoruz ama bunu da kısa süre içinde öğreneceğiz.

Tasarım tarafında OPPO‘nun en üstte gördüğünüz kare şeklinde ama bambaşka bir tasarıma sahip olan ürün tanıtacağını söyleyelim. OPPO akıllı saat konusunda bize ne sunacak? Hangi fiyattan sınacak? Heyecanla bekliyoruz…