31 Mart 2020 Salı
OPPO Reno 2Z detaylı inceleme! Merak ettiklerinizin cevabı

OPPO Reno 2Z detaylı inceleme! Merak ettiklerinizin cevabı

OPPO’nun orta üst segment telefon pazarında büyük bir başarı yakalayan modeli OPPO Reno 2Z inceleme videosu ile karşınızdayız. Peki telefon kullanıcılara ne sunuyor? İşte detaylar…

Herkesin merakla beklediği OPPO Reno 2Z inceleme videosu ile sizlerleyiz. Üç bin TL altına gerileyen telefonu şimdi tam alma zamanı mı?

Akıllı telefonların fiyatları her nesil ile birlikte artarken bugün amiral gemisi bir telefon almak birçok kişi için hayalin bile ötesine geçmiş durumda. Bundan dolayı da birçok kişinin en iyi orta üst segment telefonu aradığına şahit oluyoruz. Bu konuda OPPO hem Çin pazarında hem de global pazardaki en önemli oyunculardan birisi. Uzun süredir incelemesini yaptığımız ve birçok videosunu da sizlerle paylaştığımız OPPO Reno 2Z inceleme videosu ile karşınızdayız.

Telefonun detaylarını bu videoda bulabileceksiniz. Hazırladığımız inceleme videosunda “genel kullanıcı deneyimi, tasarım ve arayüz” detaylarını bulabileceksiniz. Bununla birlikte yarın da OPPO Reno 2Z kamerasını detaylı olarak inceleyeceğiz.

Birçok arkadaşımızın Helio P90 ile ilgili sıkıntısı olduğunu daha önceki videolarımıza gelen yorumlardan görüyoruz. Bir telefon alırken sadece Antutu testine bakıp telefon alma devri çok uzaklarda kaldı. Ya da sadece megapiksel değerine bakıp telefon alma dönemi bitti. Bir telefonu “telefon” yapan unsurlar sadece işlemcisinin Antutu benchmark yazılımında aldığı skor değildir. Bundan dolayı mutlaka farklı detaylara bakmanız gerektiğini düşünüyoruz.

Yaptığımız incelemelerde de bu farkları sizlere göstermeye çalışıyoruz. 128GB Hafıza 8GB LPDDR4 1866MHz RAM gücü ve Helio P90 yonga seti ile karşımıza çıkan telefon bize ne sunuyor? Gelin buna birlikte bakalım…