14 Temmuz 2020 Salı
OPPO Reno 10X Zoom Hindistan vLog

OPPO Reno 10X Zoom Hindistan vLog

Geçtiğimiz haftalarda Hindistan Hükumetinin davetlisi olarak yapmış olduğumuz Hindistan gezisini bir vLog haline getirdik ve yanımızda da ana kamera olarak OPPO Reno 10x Zoom vardı. Peki Hindistan’da neler yaşadık?

OPPO Reno 10X Zoom eşliğinde Hindistan’ı birlikte gezmeye ne dersiniz? Yaptığımız Hindistan ziyaretini vLog haline getirdik ve sizlerle de paylaşıyoruz…

Geçtiğimiz günlerde Hindistan Hükumetinin davetlisi olarak Hindistan’a gittik ve hiç görmediğimiz bu ülkeyi, bu kültürü tanıma fırsatına eriştik. Hindistan ile ilgili de bir video hazırladık ve bize de OPPO Reno 10X Zoom eşlik etti. Açıkçası yanımıza profesyonel kamera almadığımız için baştan pişmanlık duysak da oraya gidince bunun doğru karar olduğunu anladık. Hani havada ne var; deriz ya. İnanın burada nem varsa oradaki başka bir şey.

Yeni Delhi havaalnından dışarı çıktığımız ilk an yüzümüze vuran ne ve sıcağı sanırız ki hayatımız boyunca unutmayacağız. Hindistan çok egzotik bir ülke. Yaşam buradakinden çok ama çok farklı ve biz bu yaşama adapte olmakta oldukça zorlandık. Öncelikle gittiğimiz yerlerde bize gösterilen ilgi için Hindistan Hükumet yetkililerine tekrar tekrar teşekkür etmemiz gerekiyor. Bizi çok iyi ağırladılar.

Bununla birlikte Hindistan Büyükelçimiz Sayın Şakir Özkan TORUNLAR Beyefendi’ye de hem verdiği davet hem de yayınımıza gösterdiği ilgiden dolayı teşekkür ediyoruz. Bildiğiniz üzere daha önce paylaştığımız OPPO Reno 2 lansmanına da Hintli yetkililer ve Sayın Büyükelçimiz sayesinde katıldık.

Hindistan‘ı fakir olarak görebiliriz ama biz sonradan anladık ki; oradaki insanların fakirliği olarak gördüğümüz şey onların yaşamlarının bir parçası. Onların fakirliği aslında onların bilgeliği oluyor. Bunu çok sonra anladık. Hayvana, doğaya ve çevreye karşı olan duyarlılıkları ise Hintli insanların en büyük zenginlikleri.

Bu gidişimizde bunların farkına vardık. Bir daha gitme imkanımız olursa; çok daha kaliteli vakit geçireceğimizden eminiz…

Tüm gazeteci dostlarımıza bize eşlik edip yardımcı oldukları için tekrar tekrar teşekkürler…