25 Şubat 2020 Salı
OPPO Reno Ace 90Hz ekran ile geliyor!

OPPO Reno Ace 90Hz ekran ile geliyor!

Bugün yapılan açıklamalara göre yeni nesil Reno ailesinin büyümeye devam edeceğini anlıyoruz. Bir süredir 90Hz ekrana sahip OPPO telefonu bekleniyordu. Artık beklemeye gerek kalmadı…

OPPO Reno ailesi büyümeye devam ediyor ve bugün de bir süredir haberlerini yaptığımız yeni Reno serisi OPPO Reno Ace ismi ile karşımıza çıktı.

OPPO Reno serisini Nisan ayında tanıttı ve o günden beri Reno ailesi büyümeye devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde Türkiye‘den sadece teknoburada.net katıldığı OPPO Reno 2 lansmanı sonrasında bugün de bir süredir haberlerini yaptığımız ama adı belli olmayan OPPO Reno Ace ortaya çıktı. Son dönemde Çinli üreticilerin telefonlarında 90Hz tarama hızına geçiş yaptığını görüyoruz. OPPO‘nun kardeşi üreticisi OnePlus yeni nesil OnePlus 7 Pro‘da 90Hz tarama hızına sahip bir ekran kullanmıştı ve bugün ortaya çıkan bilgilere göre OPPO da bu donanım yeni telefonunda kullanacak.

OPPO Reno Ace fark yaratacak!

OPPO Başkan Yardımcısı Brian Shen bugün yaptığı bir açıklama ile Ekim ayında Ace modelini pazara sunacaklarını dile getirdi. Telefon ile ilgili özellikler sızdırmamak için ciddi bir uğraş veren Shen, yeni nesil telefonun ekran tarafında beklendiği gibi 90Hz tarama hızını sunacağını belirtti. Pil tarafında ise 4.000 mAh pil gücü ve Super VOOC şarj gücünü bu modelde göreceğiz.

Yeni nesil Ace, bize zamanında Samsung’un Galaxy Ace ismini hatırlattı. Ace, oyuncular için bir isim olabilir mi bunu da bilemiyoruz ama ismin bize verdiği ilk algı; orta segment bir telefon daha geliyor gibi geliyor. OPPO Türkiye pazarına yeni nesil Reno 2 serisini bu ay sonu itibariyle getirecek. Bakalım yeni nesil Reno Ace bize ne sunacak?