25 Şubat 2020 Salı
OPPO Reno 2 reklam videoları çok eğlenceli

OPPO Reno 2 reklam videoları çok eğlenceli

Bugün sızdırılan reklam videoları ile OPPO Reno 2 özelliklerine daha fazla hakim oluyoruz. Peki OPPO Reno 2 bize ne sunacak?

Geçtiğimiz gün resmen açıklanan ve 28 Ağustos tarihinde de lansmanı olan OPPO Reno 2 reklam videoalrı bugün yayınlandı. Gelin birlikte izleyelim

OPPO Türkiye pazarında en hızlı büyüyen Çinli üretici oldu. Birçok kişi belki bu konuda Huawe’nin daha önde olduğunu düşünebilir ama OPPO kısa bir süre içinde Türkiye pazarında hatırı sayılır bir noktaya geldi. Bunda pazarlama direktörlüğünün başarısı var dersek sanırız yanlış bir ifadede bulunmamış oluruz. Geçtiğimiz günlerde bir anda ortaya çıkan OPPO Reno 2 reklam videoları bugün Weibo’da yayınlandı. Oldukça eğlenceli bir şekilde özelliklerine vurguda bulunulan yeni telefonun lansmanına katılmak için elimizden gelen tüm çabayı ortaya koyacağız. Gelin videoyu birlikte izleyelim.

OPPO Reno 2 Snapdragon 730 yonga setine sahip olacak. Arkada dörtlü kamera kullanıma sahip olacak telefon 48 megapiksel ana + 13 megapiksel telefoto + 8 megapiksel ultra geniş açılı ve 2 megapiksel derinlik sensörüne sahip olacak. Arak kameranın 5X optik ve 20X dijital zoom özelliğine sahip olacağını da hatırlatalım. Ön tarafta ise ilk nesil OPPO Reno’da olduğu gibi köpek balığı yüzgecine benzeyen selfie kamera yapısı devam edecek.

Biz bugün resmi bir ziyaret için Hindistan’ın başkenti Yeni Delhi’ye gidiyoruz. 28 Ağustos tarihinde yapılacak lansmana davetli değiliz ama o gün orada olacağız ve lansman yerine gideceğiz. Bizi içeri alırlarsa sizler için orada telefonların ön incelemelerini çekeceğiz. Umarız lansmana bizi alırlar ve Türkiye’de de bir ilki daha gerçekleştiririz…