25 Şubat 2020 Salı
OPPO Reno 2, Reno 2Z ve Reno 2F modeller için hazır mısınız?

OPPO Reno 2, Reno 2Z ve Reno 2F modeller için hazır mısınız?

Son gelen bilgilere bakılırsa OPPO Reno 2 serisi epey kalabalık olacak. Seri içerisinde her kategoriden telefonlar olacak. Serinin un uygun fiyatlı modeli ise Reno 2F olacak.

OPPO Reno 2 serisi beklediğimizden daha kalabalık olacak. Şirketin ekim ayına kadar beş ya da altı yeni telefon çıkaracağı ifade edilmişti. Şimdi bu telefonlardan üçünün Reno 2 serisi altında konumlandırılacağını öğrendik.

Mysmartprice sitesi tarafından yayınlanan özel bir habere göre OPPO, 28 Ağustos tarihinde Hindistan’da gerçekleştireceği etkinlikte Reno 2, Reno 2Z ve  Reno 2F modellerin duyurusunu gerçekleştirecek. 20x hibrid yakınlaştırma gerçekleştirecek versiyonun Reno 2 20X ismiyle çıkış yapıp yapmayacağı şu an için belirsizliğini koruyor.

OPPO Reno 2 geliyor

Reno 2 20X modeli hakkında son dönemde epey gelişme yaşandı. Burada tanıtım videoları yayınlanan telefonda dört arka kamera yer alacak. Selefinde olduğu gibi açılır ön kamera tasarımını sürdürecek Reno 2 20X’te 48 megapiksel ana, 13 megapiksel periskop, 8 megapiksel ultra geniş açılı ve 2 megapiksek tek renkli kamera paketi kullanılacak.

Reno 2 modelinde 6.55 inç büyüklüğünde AMOLED ekranın yer alacak. Telefona Snapdragon 730G işlemcisi güç verecek. Benzer işlemci yakın zamanda ülkemize giriş yapan Samsung Galaxy A80 modelinde de kullanıldı.

Peki ya Reno 2Z ve Reno 2F neler sunacak. Neyse ki site tarafından yayınlanan özel haberde bu iki model hakkında da bazı bilgiler bulunuyor.

Reno 2Z’ye baktığımızda ekranın 6.53 inç Full HD +, işlemci biriminin ise sekiz çekirdekli Helio P90 olacağı gelen bilgiler arasında. Telefonun Hindistan’da 350 $’ın altında fiyatlandırılması bekleniyor. Son olarak Reno 2F’nin de ülkede 280 $ seviyesinde bir fiyattan satışa çıkacağı gelen bilgiler arasında.