25 Şubat 2020 Salı
OPPO Reno 2 tanıtım tarihi ve tanıtım videoları!

OPPO Reno 2 tanıtım tarihi ve tanıtım videoları!

OPPO Reno 2 serisi için takvimlerinizi işaretleyebilirsiniz. Önümüzdeki günlerde tanıtılacak telefon serisinin ilk tanıtım videoları yayınlandı.

OPPO Reno 2 serisi 28 Ağustos tarihinde resmen tanıtılacak. Bir anda mobil dünyasının gündemini oturan ikinci nesil Reno serisi telefonların ilk tanıtım videoları gelmeye başladı.

OPPO Hindistan’ın YouTube kanalı aracılığıyla yayınlanan tanıtım videolarında kameranın yakınlaştırma ve Ultra Sabit Mod özelliklerine vurgu yapılıyor.

Reno 2, selefinden farklı olarak dört arka kamera ile gelecek. Bu kamera sayısı 10X Zoom’un devam modelinde yer alacağa benziyor. OPPO, tanıtım videosu ve posterlerde 20x yakınlaştırmaya dikkat çekerken, 20x hibrid yakınlaştırma ile Reno 2’nin bu alanda en iyilerden biri olacağını şimdiden söyleyebiliriz. Zaten yayınlanan video, bu net bir şekilde ortaya koyuyor.

OPPO Reno 2 tanıtım videoları

Reno 2’de 20x yakınlaştırmanın yanında daha net ve daha sabit video çekmenizi sağlayan en son Ultra Sabit Mod da yer alacak. Tanıtım videolarından biri de bu özelliği yansıtıyor.

Bir kez daha köpekbalığı sırtı şeklinde açılır  ön kameraya sahip olacak telefonda dörtlü arka kameranı şu yapıda olması bekleniyor:

  • 48 megapiksel ana kamera
  • 13 megapiksel telefoto lens
  • 8 megapiksel süper geniş açı
  • 2 megapiksel alan derinliği için bokeh kamera (ToF kamera da olabilir)

Reno 2, Reno 2 20x zoom ve Reno 2 5G şeklinde üç telefondan oluşması beklenen seride parmak izi tarayıcısı ekrana gömülü halde olacak. Reno 2 20x zoom ve Reno 2 5G modellerinde Snapdragon 855 / 855 + işlemcisini göreceğiz. Standart modelde ise muhtemelen Snapdragon 7xx serisi bir yonga seti kullanılacak.