11 Aralık 2019 Çarsamba
OPPO Reno 2 kamera özellikleriyle öne çıkacak!

OPPO Reno 2 kamera özellikleriyle öne çıkacak!

Bugün ilk haberini paylaştığımız OPPO Reno 2 kamera özellikleri de az önce sızdırıldı. Peki telefon bize ne sunacak?

Az önce haberini paylaştığımız OPPO Reno 2 kamera özellikleri de belli oldu. Peki yeni nesil Reno bize kamera tarafında ne sunacak? İşte detaylar…

Az önce sizlerle Oppo Reno 2 ile ilgili ilk görseli paylaştık. Şimdi de OPPO Reno 2 kamera özellikleri ile ilgili bilgiler sızdırıldı. OPPO Reno ailesini büyütmek ve daha farlı ürünler ile farklı kişilere ulaşmak istiyor. Kamera tarafında oldukça iddialı olan Oppo Reno ailesinin yeni üyesinin arkada 4 farklı kamera yapısına sahip olacağı kesinleşmiş bir durum. Zira görsellerden bunu anlıyoruz. Peki telefonun 4 kamerası ne işe yarayacak?

  • 48 megapiksel ana kamera
  • 13 megapiksel telefoto lens
  • 8 megapiksel süper geniş açı
  • 2 megapiksel alan derinliği için bokeh kamera (ToF kamera da olabilir)

Bu özellikler ile birlikte 13 megapiksel telefoto lensin belli bir algoritma sayesinde 20X Zoom yapması da mümkün olacak. Bunu da ekstradan belirtelim. Nasıl çalışacak oldukça merak ediyoruz…

Öncelikle telefona baktığımızda aynen OPPO Reno SE modelinde olduğu gibi kameranın gizlendiğini görüyoruz. Köpek balığı yüzgeci gibi yandan çıkan ön kamera yapısı devam edeceğini de yukarıdaki görselden anlıyoruz. Bu noktada en merak edilen detay ise telefonun yonga seti tarafında bize ne sunacağı.

Birçok kişi bu noktada Snapdragon 730 serisi bir yonga seti bekleyebilir ama biz OPPO‘nun fiyatı arttırmamak için daha düşük seviyede bir yonga seti kullanarak bu telefonu 2.000 TL bandına konuşlandıracağı düşünüyoruz. Bu telefon orta segment pazarında birçok telefonun da keyfini kaçıracak gibi görünüyor. Bakalım OPPO Türkiye bize ne sunacak?