19 Kasım 2019 Salı
Oppo 5G otel yaptı! Gel de yatma arkadaş….

Oppo 5G otel yaptı! Gel de yatma arkadaş….

Oppo 5 teknolojilerini geliştirmeye devam ederken 5G teknolojislerinin ahyatımıza ne anlam katacağı ile ilgili de çalışmalarını yürütüyor. Bu bağlamda bugün hizmete açılan Oppo 5G otel konsepti ise ciddi bir inovasyonu da içinde barındırıyor…

OPPO 5G otel konsepti ile karşımızda. 5G’nin hayatımıza hangi farkları getireceğinin anlatıldığı bu otelin incelemesini yapmak istiyoruz…

OPPO 5G konusunda ilk üretici olmayı başardı. Mayıs ayında İsviçre’de OPPO Reno 5G satışına başlayan üretici Avrupa’daki ilk 5G telefonu da pazara sunmuş oldu. OPPO 5G tarafında farklı yatırımlar ve farklı içerikler ortaya koymaya devam ederken bugün OPPO 5G otel karşımıza çıktı. Konseptine bayıldığımız ve önümüzdeki günlerde de incelemesini yapmak istediğimiz bu otel 5G teknolojileri ile donatılarak kullanıcılarına bambaşka bir deneyim sunuyor.

Bu arada Otele ulaşmak ve yer ayırtmak için buradaki linke tıklayabilirsiniz. Otelin geceliği 150 Avustralya Doları yani ortalama 560 TL seviyesinde…

Peki bu 5G ile güçlendirilmiş otelde neler var?

Akıllı Ayna: Akıllı Ayna, misafirlerin bir aynadan bekleyebileceği her şeyi ve fazlasını sunuyor. En son haberleri izlemek, hisse senetleri ile ilgili güncel gelişmeleri öğrenmek, gazete okumak, film izlemek veya aynadan mükemmel bir selfie çekmek, yapılabilecek şeylerin sadece birkaçı.

Her Yerde Oyun: Otelin 5G Oyun Süiti sayesinde, konuklar yüksek kaliteli bir oyun bilgisayarını deneyimleyebiliyor. PC’den oyun oynamanın yanı sıra, Reno 5G akıllı telefonla oyun kütüphanesine de erişilebiliyor.

Akıllı Ev Özellikleri: Reno 5G cihazı bir dizi akıllı ev özelliğinin yanı sıra Google Ev Hub’ına da bağlı olarak kullanılabiliyor. Konuklar sesle kontrol etme özelliğinden yararlanarak, otelde aydınlatmayı çalıştırabiliyor, en sevdikleri şarkıları YouTube Müzik’ten çalabiliyor veya Google’dan arama yapabiliyor.

Artırılmış Gerçeklik Deneyimi (AR): Otel, farklı kıyafetlerin önizlemesini sağlayan bir AR gardırobu da dahil olmak üzere, Reno 5G ile etkileşimli bir dizi sürükleyici AR uygulaması içeriyor.

Sınırsız Eğlenceye Hızlı Erişim: Konuklar, favori filmlerini veya dizilerini 5G hızında izleyebiliyor. Geniş ekranlı bir televizyonda en sürükleyici Netflix dizilerini bir kahve eşliğinde izlemek, 5G Otel’de yapılan en büyük keyifler arasında yer alıyor.