11 Aralık 2019 Çarsamba
Oppo sıra dışı bir tasarıma daha imza atacak

Oppo sıra dışı bir tasarıma daha imza atacak

Oppo, sızan görüntülere bakılırsa yenilikçi tasarım anlayışını yeni bir modelle sürdürecek. Ortaya çıkan görüntülerin detaylarına göz atıyoruz.

Geçtiğimiz gün duyurduğu şelale ekran tasarımıyla akıllı telefon dünyasının gündemine oturan Oppo’nun yeni bir telefonu daha ortaya çıktı. Yeni Oppo akıllı telefon sıra dışı sürgü tasarımıyla adından söz ettireceğe benziyor. Şimdi gelin sözünü ettiğimiz bu telefonun detaylarına göz atalım.

Yeni bir Oppo akıllı telefon ortaya çıktı

Find X ile çağın ilerisinde bir anlayışı geliştiren Oppo’nun kısa süre önce patent başvurusunda listelenen telefonu bu defa ete kemiğe bürünmüş bir halde karşımıza çıktı.

Ortaya çıkan yeni Oppo telefon sıra dışı kızaklı tasarımıyla göz dolduruyor

Ortaya çıkan yeni Oppo telefon sıra dışı kızaklı tasarımıyla göz dolduruyor

Soluk kırmızı bir renge sahip olan telefonun arka tarafında ‘V’ harfini andırdığını düşündüğünüz karakteristik bir onay işareti var. Kavisli ekrana sahip telefonda kızaklı yapı kaydırıldığında ön kamera, ahize ve sensörler ortaya çıkıyor. Hatırlayacak olursak Oppo, Find X modelinde hem ön hem de arka kameraları kızaklı yapının ardına gizlemeyi başarmıştı.

Kızaklı yapısı sayesinde tam ekran formunda olan telefonda çift arka kamera bulunuyor. İkili kameranın hemen altında ise LED flaşı görüyoruz. Kavisli ekran ile donatılan gizemli telefonda parmak izi tarayıcısının ekran altına gömülü olduğu gelen bilgiler arasında.

Telefonun Find X’in devam modeli (Find Y) olup olmadığı henüz belli değil, ancak beklentimiz orta segment bir model olacağı yönünde.

Oppo’nun görüntüleri ortaya çıkan bu telefonu hakkında siz ne düşünüyorsunuz? Alt bölüme yorum bırakmayı unutmayın.