11 Aralık 2019 Çarsamba
Oppo Wimbledon tenis turnuvasının resmi sponsoru oldu

Oppo Wimbledon tenis turnuvasının resmi sponsoru oldu

Oppo spora ve sporcuya destek olmaya devam ediyor. Tenis sporunun en önemli ayağı olan Wimbledon Tenis Turnuvası’na Oppo sponsor olduğunu duyurdu. İşte detaylar…

Oppo‘nun spor müsabakalarına sponsor olacağını çok daha önceden duyurduk. Uzun yıllardır Oppo Barcelona takının resmi sponsorlarından birisi ve geçtiğimiz yıl da Oppo‘nun üvey kuzeni (artık kardeş demiyoruz) Vivo Dünya Kupası‘nın resmi sponsoru olmuştu. BBK Holding spor sponsorluklarına oldukça önem veriyor ve bugün de Oppo Wimbledon tenis turnuvasının resmi sponsoru olduğunu duyurdu. Dün başlayan müsabakalarda seri başı oyuncular henüz tahtada yer alamadı ve bu turnuva Oppo‘nun yeni nesil amiral gemisi Oppo Reno 10X Zoom ile yine görüntülenecek. Biz teknoburada.net ailesi olarak Oppo Instagram hesabını takip ediyoruz ve böylece en iyi fotoğrafları da anlık olarak görebiliyoruz.

Oppo Wimbledon tenis turnuvasının ana sponsoru oldu!

Wimbledon’ın resmi fotoğrafçısı Jed Leicester bu sponsorlukla ilgili şunları söyledi: “20 yıldır Wimbledon’ın fotoğraflarını çekiyorum. Her kamera numarasını ve en iyi açıların nereden olduğunu biliyorum. Reno 5G deneyimi benim için yeni bir meydan okuma olacak. Son birkaç gündür kameradaki 10x zoom özelliğini kullanmaya alıştım. Reno 5G ile çekilen fotoğrafların kalitesi şaşırtıcı.Reno 5G aynı zamanda çekim yaptığınız açılarla size dinamik olma imkânı tanıyor. Turnuva boyunca kamera özelliklerinin daha fazlasını keşfetmeni ve yeni çekimler yapmanın heyecanını duyuyorum.

OPPO Başkan Yardımcısı Brian Shen: “Wimbledon ile iş birliği yapmaktan gurur duyuyoruz”

Oppo Başkan Yardımcısı Brian Shen şunları ise söyledi: “Wimbledon ile iş birliği yapmaktan gurur duyuyoruz. Böyle ikonik bir etkinliğin fotoğraflarının, bir akıllı telefonla çekilmesini sağlayan ilk marka olmak harika bir duygu. OPPO Reno 5G’de yer alan,yaratıcı hayal gücü ile beslenen yaratıcı teknolojileri geliştirmek için çok çaba gösterdik. İnsanları bir araya getirmek için teknoloji her zaman çok önemli bir rol üstlenmiştir.

Oppo Reno 5G, 10x hibrit zoom özelliği ile dikkat çekiyor. 48MP ana kamera, 13MP telefoto lens ve 8MP geniş açılı 3 farklı kamera deneyimini bizlere sunan telefonun 160 mm’lik odak uzaklığı sayesinde 10x Hybrit ve yazılım desteği sayesinde de 60x Zoom yapılabiliyor.

https://www.teknoburada.net/2019/06/27/oppo-reno-z-avrupaya-geliyor-turkiye-fiyati-ne-kadar-olur/