19 Kasım 2019 Salı
Oppo Reno inceleme videosu ile karşınızdayız!

Oppo Reno inceleme videosu ile karşınızdayız!

Oppo’nun yeni nesil orta üst segment telefonu Oppo Reno inceleme ve genel değerlendirme ile sizlerleyiz. Bu video ile kafanızdaki tüm soru işaretleri gidecek ve telefonu satın alma ile ilgili hiçbir tereddüdünüz kalmayacak…

Oppo Türkiye pazarına oldukça hızlı bir şekilde giriş yaptı ve satışlarını da her geçen gün arttırıyor. Özellikle Vodafone ile yapılan ortaklık neticesinde GSM Operatörlerinin güvencesi altında Oppo telefonları ciddi anlamda güvenilir bir noktaya gelmeye başladı. Bugüne kadar hiç Oppo kullanmamış ama geçtiğimiz ay ilk kez Oppo telefon alan kişiler ile yapacağımız bir röportajı da bayram sonrasında sizlerle paylaşacağız. Oppo Reno Kutu Açılışı ve Oppo Reno Pil Testi sonrasında bugün de merakla beklenen Oppo Reno inceleme ile karşınızdayız. Bu videoyu beklediğinizi biliyoruz ve yorumlarımız ile birlikte telefonun tüm detaylarını sizlerle paylaşmak istiyoruz.

“Kardeş sitelerimiz SamsungBurada.Net,  HuaweiBurada.Net ve OppoBurada.Net adreslerine de girmenizi sizden rica ediyoruz…”

Oppo Reno inceleme videosu 

Videonun sonunda kamera testini sizlerle paylaşmıyoruz çünkü bunun için özel bir video çekimi yapmak üzere Ramazan Bayramı’nda Kaş’a gidiyoruz ve orada yapacağımız vLog ile telefonun kamera ve video performansını kendiniz görebileceksiniz. Dilerseniz lafı daha fazla uzatmayalım ve hazırladığımız detaylı Oppo Reno incelemesi ile sizleri baş başa bırakalım.

Bu video içinde en sık yapılan “Snapdragon 710 yonga seti olan bir telefona 5.000 TL para verilir mi?” sorusuna da cevap bulacağınızı düşünüyoruz. Yorumlarınızı bekliyor ve sizleri seviyoruz…